SuSaulium
Sveika Gyvensena
Sveika Gyvensena
Asmeninis treneris
SKAIČIAI
Atsiliepimai
SelfBranding
Kursai
Antsvoris
Uždari mokymai įmonėms
Media
VIDEO
Mintys
Receptai
mankštos
Naujienos
Stresas
Maistas
Naudinga
Dieta
Rekomenduoju
Kontaktai
Kūno masės indeksas KMI
No Talk
2-jų valandų Atostogos
Kursas Proveržis
Savaitgalis SuSaulium
Galas antsvoriui
Sveika gyvensena ABC
Mityba ir kiti dalykai
Greitas Startas
Streso valdymas
Reguliarūs užsiėmimai
Fizinių pratimų sistemos
Kursas gamtoje
Į sveiką gyvenseną
Mamoms
Norintiems numesti svorį
Trys amžinos jaunystės mankštos
Dinaminės meditacijos
Plačiau ABC
Mamoms

Kursas skirtas planuojančioms, besilaukiančioms ar jau turinčioms vaikelį šeimoms. Jei tikime, kad vaikai mūsų ateitis, norime , kad jie būtų sveiki ir laimingi - turime pradėti nuo savęs. Sveika gyvensena gali būti perduodama vaikams tik tada jei patys ja gyvename, suvokiame principus ir jaučiame atsakomybę. Kursas skirtas tiek mamoms tiek tėčiams.

Trukmė 6-16 val. Mitybos programa ir principai, fizinės pratimų sistemos, natūralios priemonės sveikatai ir grožiui, svorio sureguliavimo subtilybės.

Kaina: derinama. SuSaulium@gmail.com  Gali lankyti abu tėvai ir :-) valdomi vaikai  nuo 6 iki 18m.

Vaikai tėvų veidrodis. Iki 3-5 metų formuojasi vaiko mitybos įpročiai. Jei jaunos mamos ir tėveliai sveikos mitybos įpročių neturi, vienas svarbiausių vaiko vystymosi etapų bus prarastas. Sekantis etapas iki paauglystės jau sunkesnis ir eina dviem frontais: svarbiausias vis dar išlieka tėvų pavyzdys, o antrasis mažiau svarus - apeliacija į vaiko sąmonę, dažniausiai lieka apleistas dėl laiko, kantrybės ir fantazijos kaip tai pateikti stokos. Tada seka absoliučiai tėvų neįtakojamas periodas... ir sekantis periodas jau anūkai. Ar norėtumėt, kad ir jie neįgautų teisingų sveikos gyvensenos įpročių?